Meie lugu

Oleme kaks noort inimest, kellel on sirgumas kodus üks väike kratt. Seoses sellega hakkasime otsima lahendusi, kuidas väikese lastetuba elavamaks muuta. Esmalt viisid meid sammud eesti lehtedele, kus müüdi mittekvaliteetset hiina kaupa. Sündis kindel otsus, et hiina tundmatut ja potensiaalset tervisekahjustust tekitavat kaupa meie ei osta, olgu see nii odav kui tahes. Esimesed kvaliteetsed kleebised tellisime läbi ebay inglismaalt. Kuna materjal oli kvaliteetne, terav, värviline ja lapselegi läks hästi peale, siis olime väga rahul.
Aeg läks mööda, kratt oli natuke suuremaks sirgunud ja tekkis mõte, et võiks lapse tuppa midagi värskendavat tuua. Seekord oli plaanis ise mõned sellised kleebised toota, sest nii on suurepärane võimalus teha kleebised täpselt sellisest materjalist ja piltidest nagu soovime. Asusime siis pilte otsima, kui pildid said leitud, siis hakkasime otsima kedagi, kes meile need valmis teeks ja seejuures ka kvaliteetset materjali kasutaks. Suure otsimise peale leidsime ettevõtte, kes meid usaldas ja pakkus ka lastele ohutut materjali. Nii meie Metsaloomad sündisid. Lapse tuba sai otseses mõttes neid täis kleebitud.
Kuna Metsaloomi sai päris mitu tükki tellitud, siis sai neid ka sõpradele kingitud. Sellest tulenevalt tuli mõte, et võiks teistsuguse kujundusega ka kleebiseid teha. Mõeldud, tehtud, pikkade õhtute pusimiste tulemusena sündisid Dinosaurused ja Krõllid.
Nüüdseks oleme jõudnud nii kaugele, et soovime oma kleebiseid ka teile jagada. Kõik kleebised on hoolikalt valitud ja sätitud nii, et neid oleks võimalik maksimaalselt ära kasutada. Materjaliks kasutame valget Intercoat digitali poolt pakutavat monomeerset PVC kile ja tindiks Rolandi originaaltinte, millel on Greenguard Gold sertifikaat, ehk siis lubatud kasutada lasteasutustes. Kuid päris kleepsu söömist ja lakkumist ei julge soovitada 🙂